Connect with us

Sztori

Újabb ember ugrott a vonat alá hétfőn,mindenkit megrázott a történt tragédia

Gázolt a vonat Gödöllőnél, a MÁV szerint öngyilkosság történt. A vasúttársaság közzétette a forgalmi változások listáját, egyúttal részvétét fejezte ki az áldozat hozzátartozóinak.
Elgázolt egy embert a vonat Gödöllőn, a Palotakert közelében – közölte a katasztrófavédelem hivatalos oldalán. Hozzátették: a szerelvény a baleset miatt nem tud továbbmenni. A rajta utazó mintegy százötven embernek a város hivatásos tűzoltói segítenek átszállni az értük küldött mentesítő járatra.

A Mávinform a tragédia előzményeivel kapcsolatban írta Facebook-oldalán: a Kassáról és közvetlen kocsikkal Sátoraljaújhelyről a Keleti pályaudvarra tartó, Miskolcról 11:35-kor továbbindult Hernád-Zemplén InterCity (IC 185) Gödöllő állomáson elütött egy embert. Hozzátették: a balesetben érintett vonat utasait egy másik Keleti pályaudvarra tartó vonatra szállítják át. A bevezetett forgalmi változásokat is közzétették:

Continue Reading
Hírdetés
Ezek is érdekelhetnek...

Továbbiak ebben a témában: Sztori

To Top