Connect with us

Sztori

Sokkoló fotót közölt a TISZA politikusa a pszichiátriáról: leszakadt a plafon egy kórházban

Megdöbbentő képet osztott meg a közösségi oldalán a TISZA Párt európai parlamenti képviselője, dr. Kulja András. A poszt szerint leszakadt a mennyezet a berettyóújfalui kórház pszichiátriai osztályán. A fotókon látható, hogy a vakolatdarabok az egyik ágyon kötöttek ki. Szerencse, hogy nem találtak el senkit.

  • Dr. Kulja András az európai parlamenti képviselő megosztotta, hogy leszakadt a mennyezet a berettyóújfalui kórház pszichiátriai osztályán.
  • A vakolatdarabok egy ágyra hullottak, szerencsére nem sérült meg senki.
  • Az eset hitelességét több dolgozó is megerősítette, rámutatva az egészségügyi rendszer kritikus állapotára.

Az ember esze megáll, hogy ilyen előfordulhat, kész csoda, hogy nem sérült és halt meg senki. Dr. Kulja András, a TISZA európai parlamenti képviselője osztott meg az oldalán fotókat arról, hogy leszakadt a mennyezet a berettyóújfalui kórház pszichiátriai osztályán. A képek tanúsága szerint a vakolat nagy része az ágyon kötött ki, ahol szerencsére épp nem feküdt a beteg, ám az látszik, hogy a holmijai ott vannak.

„A fotókat egy ott dolgozó, és végtelenül elkeseredett egészségügyi dolgozó osztotta meg velem. Ezeknek a képeknek a hitelességét és a történteket pedig több, más osztályon dolgozó kolléga is megerősítette. Az emberek túlélése a szakember és forráshiány miatt lassan tényleg csak a szerencsén múlik” – írta posztjában dr. Kulja András.

A TISZA politikusa szerdán, július 2-án csótányok fotóját osztotta meg, azt állítva, hogy a Péterfy Sándor utcai kórház tele van velük. Szerinte az intézmény dolgozói hiába jelezték a problémát a vezetésnek, nem kapnak érdemi választ. A kórház vezetősége közölte, feljelentik a politikust, mert hazugságokat állít, közben Vitályos Eszter kormányszóvivő a Kormányinfón úgy nyilatkozott: „Az teljesen mindegy, hogy én mit látok a képen, Kulja András a saját lakásában is fotózhatott csótányt”.

 

Continue Reading
Hírdetés
Ezek is érdekelhetnek...

Továbbiak ebben a témában: Sztori

To Top