Connect with us

Sztori

Gigászi harcot vívott egymással Sárközi Ákos és Horváth Tomi!

A 2024-es Sztárbox ötödik adásában Sárközi Ákos és Horváth Tomi mérkőzött meg a férfi könnyűsúlyban.Az idei Sztárbox ötödik adásának első mérkőzésében a Konyhafőnökből ismert Sárközi Ákos és Horváth Tomi küzdött meg a férfi könnyűsúlyban. Bár a box mindkettőjük számára teljesen új terep volt, mégis kihozták magukból a maximumot.

A 47 éves Michelin csillagos séf alázatosan készült a meccsre, rengeteg időt és energiát ölt a felkészülésbe, hogy megmutassa, mit lehet elérni nulláról. Ellenfelétől, a 22 kilót fogyott énekestől mindig is távol álltak a sportok, ezért a box edzéseken kezdetben 1-2 perc után kifulladt.

Sárközi Ákos és Horváth Tomi meccse

Mindezek ellenére az első menet színvonalasan kezdődött, Sárközi Ákos kezdetben sokat támadott és sokat is betalált, viszont gyengébbek voltak az ütései. A meccs második felére Horváth Tomi is felbátorodott és sok pontos ütése volt.

A második menet keményebb volt, a séf és az énekes nem kímélte egymást,  de továbbra is Sárközi Ákos ütött többet. A harmadik menetre láthatóan elfáradtak, azonban maradt a folyamatos támadás mindkét fél részéről. A negyedik menetben Horváth Tominak több pontos ütése is volt, mivel a séf egyre jobban elfáradt. Összességében egy rendkívül összeszedett és színvonalas meccset lehetett látni, felesleges szabálytalanságok nélkül.

Végül a pontozó bírók döntése alapján, szoros küzdelemben, Horváth Tomi nyerte meg a mérkőzést.