Vasárnap délután hatalmas baleset történt Besenyőtelek és Poroszló között. A frontális karambol helyszínéről újabb fotók érkeztek.
Vasárnap délután súlyos frontális karambol történt a 33-as főúton Besenyőtelek közelében. Az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság tájékoztatása szerint egy furgon és egy személyautó ütközött össze szemből a 14-es és 15-ös kilométerszelvény között. A baleset következtében mindkét jármű vezetője megsérült, a személyautóba egy ember beszorult, járműve pedig a szalagkorlátra csúszott.

Forrás: Heol.hu
A helyszínre a füzesabonyi és a tiszafüredi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik feszítő-vágóval szabadították ki a személyautó sofőrjét a roncsból. A mentéshez mentőhelikopter is érkezett. Úgy tudjuk a baleset az egyik sofőr rosszulléte miatt történhetett.
Frontális karambol történt Besenyőtelek és Poroszló között
Fotók: Heol.hu